Kontaktujte nás:
Radek Štěpán
tel.:+420 606 886 672
e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povolenyPočet přístupů: 282609

Dodavatelé


Zde najdete seznam dodavatelů společnosti STEPAN s.r.o.

Věříme, že výběrem správného dodavatele materiálu nebo služby lze výrazně ovlivnit kvalitu celé zakázky. Proto vybíráme takové dodavatele, kteří naše kritéria na kvalitu a servis dodávaných materiálů splňují.

 

 Forbo Flooring

Forbo Flooring je největším světovým producentem přírodního linolea. Podíl přírodního linolea Marmoleum ® a Artoleum® na světových trzích činí 60%. Dalšími produkty této divize jsou podlahové krytiny na bázi vinylu, které se používají jak v domácnostech, tak i v objektech vyžadujících zátěžové a speciální podlahové krytiny.

   
Jika Obchodní zájmy koncernu na trzích střední a východní Evropy realizuje od roku 1999 stoprocentní dceřiná společnost LAUFEN CZ. Společným znakem všech jejích značek (Laufen, Roca a Jika), které vyrábí sanitu a doplňky do koupelen je vysoká kvalita výrobků, doložená mezinárodním certifikátem ISO 9001 o dodržování jakosti.
   

RAKO

Značka RAKO reprezentuje ucelené sety obkladaček a dlaždic včetně bohatého sortimentu dekoračních doplňků pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů. Z hlediska životního stylu je orientována na koncové uživatele s vysokými nároky na design i užitnou hodnotu nabízených materiálů.

   

RAVAK

Společnost RAVAK a.s. je největším výrobcem sprchových koutů a van ve střední a východní Evropě. Mezi základní výrobní sortiment kromě sprchových koutů a sprchových vaniček dále patří akrylátové vany a hydromasážní vany a systémy.

   

SAPELI

 

SAPELI je v současné době největší a tradicí nejstarší výrobce dýhovaných dveří a zárubní v České republice.