Kontaktujte nás:
Radek Štěpán
tel.:+420 606 886 672
e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povolenyPočet přístupů: 271367

Rekonstrukce panelového bytu


Jsme zkušenými odborníky v oblasti rekonstrukce panelových bytů.

Zákazníkům, kteří se rozhodli pro rekonstrukci bytového játra, koupelny nebo WC v panelovém bytě, nabízíme vybourání stávajícího jádra z prefabrikátu a nahrazení příček z přesných tvárnic. Instalace na WC jsou opět vyzdívány z lehkých tvárnic nebo se vytvoří zákryt ze sádrokartonu.

Křivé nebo popraskané stropy lze při rekonstrukci snížit sádrokartonem, který je opatřen izolační a protihlukovou vrstvou. Do snížených SDK podhledů pak zákazníkům lze na přání zapustit bodové osvětlení.

V panelovém bytě je zákazník při rekonstrukci v určité míře omezen stávající dispozicí panelových zdí a příček. Tyto dispozice např. v koupelně často neumožní úpravu vedení odpadu a vody dle přání zákazníka a musí se přistoupit na kompromis.

Co se týká rekonstrukce zdí panelového bytu, oproti cihlovým mají většinou výhodu větší rovinatosti a celistvosti. V případě, že odpadá původní vrstva štuku, provádíme před samotným štukováním technologii lepidlo-perlinka-lepidlo, což zaručuje nejlepší možný výsledek před finální malbou.

Kromě rekonstrukce panelového bytu nebo rekonstrukce koupelny Vám můžeme nabídnout také rekonstrukci rodinného domu a další stavební práce.

Máte-li dotazy týkající se rekonstrukce bytu nebo rekonstrukce koupelny, neváhejte a kontaktujte nás.