Kontaktujte nás:
Radek Štěpán
tel.:+420 606 886 672
e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povolenyPočet přístupů: 264859

Rekonstrukce rodinného domu


V oblasti rekonstrukcí rodinných domů máme vždy optimální řešení.

Rekonstrukce rodinného domu vyžaduje především jasnou představu zákazníka o změnách, úpravách a dispozičních řešeních domu. Pokud má zákazník jasnou představu o tom, jak má rodinný dům po rekonstrukci vypadat, je vše jednodušší.

Pokud zákazník takovou představu nemá, doporučujeme konzultaci s architektem nebo projektantem, kteří mu s představami rádi pomohou.

Při rekonstrukci je třeba zvážit rozsah prací a výši investice. Ne vždy se vyplatí šetřit a říkat si „to se udělá až za pět let“. Jednorázová rekonstrukce je vždy levnější a časově méně náročná, než tři dílčí rekonstrukce. O úklidu ani nemluvě. Zákazníkům při rekonstrukci rodinných domů vždy zdůrazňujeme, že dodatečné sekání do zdí doprovázené dodatečnými úpravami např. elektroinstalace nebo vedení topení není ekonomickým řešením. Platí tedy stále pravidlo: pokud se mohou současně při rekonstrukci provést např. elektroinstalace a topení zároveň, není důvod práce odkládat na pozdější dobu. Zákazník by měl zvážit také možnosti vytápění, vedení nových rozvodů vody nebo jiné rozmístění zásuvek a vypínačů v místnostech.

Kromě rekonstrukce rodinného domu Vám můžeme nabídnout také rekonstrukci panelového bytu, rekonstrukce koupelny nebo rekonstrukce bytového jádra.

Máte-li dotazy týkající se rekonstrukcí rodinných domů či stavební úpravy jiných bytových a nebytových prostor, neváhejte a kontaktujte nás.